Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Vga Radeon Rx 6750 Xt Gamıng X Trıo 12g Rx6750xt 12gb Gddr6 192b Gaming Oyuncu Ekran Kartı Satıcı: atesavm
32.091,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 32091.44
MSI Msı VGA Radeon Rx 6750 Xt Gamıng x Trıo 12G RX6750XT 12GB Gddr6 192B Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
Satıcı: atesavm
34.882,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 34882.00
2623 MHz
32.091,44 TL
2600 MHz
Fiyat bulunamadı
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
Zotac Gaming GeForce RTX 5070 Solid OC
38.088,00 TL
Gigabyte Radeon RX 7600 XT Gaming OC 16G
29.500,00 TL
MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio 16G
31.290,00 TL
Sapphire Pulse Radeon RX 7600 8GB
19.259,00 TL
MSI Radeon RX 6600 Mech 2X 8G
Asus Dual GeForce RTX 2060 OC Edition Evo
Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Super 12GB GDDR6X OC
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 16G
Gigabyte Radeon RX 7800 XT Gaming OC 16G