Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: QUEENCK
12.432,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 12432.96 Palit Nvidia RTX4060 Infınıty Dual Oc 8 GB 128 BİT GDDR6 Ekran Kart (NE64060S19P1-1070L)Satıcı: GarajOnline
12.687,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 12687.98 PALIT Nvidia GeForce RTX4060 Infinity Dual OC 8GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı ()Satıcı: Garaj Online Elektronik
12.700,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 12700.67 PALIT Rtx4060 Dual Oc 8gb 128bit Gddr6 ()Satıcı: Garaj Online Elektronik
12.977,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 12977.57 Palit RTX4060 Dual OC 8GB 128Bit GDDR6 (NE64060T19P1-1070D)Satıcı: GarajOnline
13.054,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 13054.07 Palit Nvidia GeForce RTX4060 INFINITY Dual OC 8GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (NE64060S19P1-1070L)Satıcı: GarajOnline
13.054,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 13054.07 Palit RTX4060 Dual OC 8GB 128Bit GDDR6 (NE64060T19P1-1070D)Satıcı: Garaj Online
13.063,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
7 13063.89 Palit Nvidia GeForce RTX4060 Infinity Dual OC 8GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (NE64060S19P1-1070L)Satıcı: Garaj Online
13.063,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
8 13063.89 Palit Nvidia Geforce Rtx4060 Infinity Dual Oc 8Gb 128Bit Gddr6 Ekran Karti (Ne64060s19p1-1070L) 13.333,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
9 13333.57 Palit NVIDIA GeForce RTX 4060 Dual OC NE64060T19P1-1070D 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: GarajOnline
13.371,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
10 13371.56 Palit RTX4060 Dual Oc 8gb 128BIT Gddr6 (NE64060T19P1-1070D)Satıcı: QUEENCK
13.719,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
11 13719.02 Palit Rtx4060 Dual Oc 8Gb 128Bit Gddr6 (Ne64060t19p1-1070D)Satıcı: Garaj Onlıne
13.745,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
12 13745.95