Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
11 dk önceki fiyat
1 16609 Palit NVIDIA Geforce RTX 4060 Ti Jetstream 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: GarajOnline | 6 yorum
17.143,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 17143.30 Palit Nvidia Geforce RTX4060Ti Jetstream 16GB 128Bit GDDR6 Ekran KartıSatıcı: GarajOnline
17.529,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 17529.68 VGA Palit RTX4060TI 16GB JetstreamSatıcı: Garaj Online
17.731,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 17731.25 PALIT Rtx4060ti Jetstream 16gb 128bit Gddr6Satıcı: Garaj Online Elektronik | 5 yorum
18.863,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 18863.20 Palit Nvidia Geforce RTX4060TI Jetstream 16GB 128BIT Gddr6 Ekran KartıSatıcı: KARECE
18.901,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 18901.26 Palit NVIDIA Geforce RTX 4060 Ti Jetstream 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: KaReCe
19.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 19199.00