Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 25709 PALIT Nvidia GeForce RTX4070 SUPER Dual 12GB 192Bit GDDR6X Ekran Kartı ()Satıcı: Garaj Online Elektronik
26.666,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
2 26666.14 Palit NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Dual NED407S019K9-1043D 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: GarajOnline
27.708,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
3 27708.16 Palit Nvidia GeForce RTX4070 SUPER Dual 12GB 192Bit GDDR6X Ekran Kartı (NED407S019K9-1043D)Satıcı: Garaj Online
27.788,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 27788.19 Palit Nvidia GeForce RTX4070 SUPER Dual 12GB 192Bit GDDR6X Ekran Kartı (NED407S019K9-1043D)Satıcı: GarajOnline
27.856,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 27856.64 Palit Nvidia Geforce Rtx4070 Super Dual 12Gb 192Bit Gddr6x Ekran Karti (Ned407s019k9-1043D)Satıcı: Garaj Onlıne
28.454,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28454.70 Palit Nvidia Geforce RTX4070 Super Dual 12GB 192BIT GDDR6X Ekran Kartı (NED407S019K9-1043D)Satıcı: GarajOnline
29.875,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 29875.30