İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
3840 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
145 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Palit GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC Ekran Kartı Fiyatları

Palit Rtx5060 Infınıty 2 Oc 8gb 128bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: TgarBilgisayar

16.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 16698.00
Palit Rtx5060 Infınıty 2 Oc 8gb 128bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: Techburada

16.743,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 16743.08
Palit RTX5060 Infınıty 2 Oc 8gb 128BIT Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: QueenPC | 3 yorum

16.974,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 16974.03
Palit RTX5060 INFINITY 2 OC 8GB 3xDP/1xHDMI 128Bit GDDR7

Satıcı: TECHBURADA

17.279,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 17279.04
Palit RTX5060 INFINITY 2 OC 8GB 128Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ

17.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 17709
Palit RTX5060 Infınıty 2 Oc 8gb 128BIT Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: TECHBURADA

17.819,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 17819.01
PALIT RTX5060 INFINITY 2 OC 8GB 128Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: Techburada

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 17999.00
Palit Geforce Rtx5060 Infinity 2 Oc 128 Bit Gddr7 8 Gb Dlss 4 Ekran Kartı Ne75060v19p1-Gb2063l

Satıcı: Techburada

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 17999.00
Palit Rtx5060 Infınıty 2 Oc 8Gb 128Bit Gddr7

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

18.044,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 18044.60
Palit GeForce RTX 5060 INFINITY 2 OC 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 18.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 18209
Palit RTX5060 Infınıty 2 Oc 8gb 128BIT Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: Sinerji

19.601,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 19601.01
PALIT RTX5060 INFINITY 2 OC 8GB 128Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: DeltaBilgisayar

20.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 20450.00
Palit RTX5060 INFINITY 2 OC 8GB 3xDP/1xHDMI 128Bit GDDR7

Satıcı: Bilgepazar

22.281,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 22281.69

Palit GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Palit GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

3840 birim
145 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Palit GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 3840 birim
• Temel Frekans 2280 MHz
• Artırılmış Frekans 2512 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 19.3 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 30 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 120 birim
• YZ Performansı 617.3 TOPs

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 145 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Plastik
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2 yuva
• Derinlik 262.1 mm
• Yükseklik 126.3 mm
• Genişlik 40.1 mm

Palit GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.