İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
4608 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
180 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Palit GeForce RTX 5060 Ti Infinity 3 16GB Ekran Kartı Fiyatları

Palit GeForce RTX 5060 Ti INFINITY 3 16GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 28.116,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 28126
Palit GeForce RTX 5060 Ti INFINITY 3 16GB DLSS 4 128 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: Sinerji

29.847,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 29847.51
Palit Geforce Rtx5060 Ti Infinity 3 16Gb Gddr7 128 Bit Dlss 4 Ekran Kartı Ne7506t019t1-Gb2061s

Satıcı: Techburada

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 29999.00
Palit NVIDIA GeForce RTX5060Ti NE7506T019T1-GB2061S Infinity 3 16 GB GDDR7 128 Bit Ekran Kartı

Satıcı: Techburada

30.359,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 30359.08
Palit GeForce RTX5060Ti Infinity 3 16GB 128Bit GDDR7 Ekran Kartı NE7506T019T1-GB2061S

Satıcı: Techburada

30.392,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 30402.01
Palit GeForce RTX 5060 Ti INFINITY 3 16GB DLSS 4 128 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: TECHBURADA

30.392,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 30392.01
Palit NVIDIA GeForce RTX5060Ti NE7506T019T1-GB2061S Infinity 3 16 GB GDDR7 128 Bit Ekran Kartı

Satıcı: KaReCe

30.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 30949.00
Palit GeForce RTX5060Ti Infinity 3 16GB 128Bit GDDR7 Ekran Kartı NE7506T019T1-GB2061S

Satıcı: TECHBURADA

31.295,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 31295.04
Palit Geforce RTX5060TI 16GB 128BIT Gddr7 Ekran Kartı NE7506T019T1-GB2061S

Satıcı: KARECE | 34 yorum

31.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 31399.00
PALIT Geforce Rtx5060ti Infinity 3 16gb 128bit Gddr7 Ekran Kartı Ne7506t019t1-gb2061s

Satıcı: Techburada

31.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 31399.00
Palit Geforce Rtx5060ti Infinity 3 16Gb 128Bit Gddr7 Ekran Kartı Ne7506t019t1-Gb2061s

Satıcı: nepalbilişim

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 33999.00
PALIT Geforce Rtx5060ti Infinity 3 16gb 128bit Gddr7 Ekran Kartı Ne7506t019t1-gb2061s

Satıcı: FayTeknoloji

37.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 37949.00
Palit GeForce RTX5060Ti Infinity 3 16GB 128Bit GDDR7 Ekran Kartı NE7506T019T1-GB2061S

Satıcı: Nepal Bilişim

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 39999.00
Palit Geforce RTX5060TI Infinity 3 16GB Ekran Kartı 128BIT GDDR7 Fanlı Soğutma ve 1000 MHz Çekirdek Hızı NE7506T019T1-GB2061S

Satıcı: AvaStore

80.001,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 80001.30

Palit GeForce RTX 5060 Ti Infinity 3 16GB Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Palit GeForce RTX 5060 Ti Infinity 3 16GB Ekran Kartı Temel Özellikleri

4608 birim
180 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Palit GeForce RTX 5060 Ti Infinity 3 16GB Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 4608 birim
• Temel Frekans 2407 MHz
• Artırılmış Frekans 2572 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 23.7 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 36 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 144 birim
• YZ Performansı 758.5 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 180 W
• Önerilen Sistem Gücü 600 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2 yuva
• Derinlik 292 mm
• Yükseklik 117 mm
• Genişlik 41 mm

Palit GeForce RTX 5060 Ti Infinity 3 16GB Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.