Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Gti Bilişim
7.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 sn önceki fiyat
1 7479.00 PNY NVIDIA GTX 1660 Ti DUAL FAN 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı (RGB YOK)Satıcı: GTI Bilişim | 7 yorum
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 7499.00 PNY NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Dual Fan VCG1660T6DFPPB1 6 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: GTI-Bilişim
7.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 7699.00 PNY Nvidia GeForce GTX 1660Ti 6 GB Gddr6 192 Bit Ekran Kartı Vcg1660T6DfppbSatıcı: GTI BİLİŞİM
8.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 8199.00 PNY Nvıdıa Gtx 1660 Ti Dual Fan 6gb Gddr6 192 Bit Ekran Kartı (RGB YOK)Satıcı: Gti Bilişim
8.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 8499.00 PNY NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Dual Fan VCG1660T6DFPPB1 6 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: atesavm
8.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 8800.00