Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YETMİŞMİLYON | 1 yorum
35.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 35979.00 Pny NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti XLR8 Gaming Verto VCG4070T12TFXXPB1 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: verofis
36.187,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 36187.49 PNY RTX 4070 Ti XLR8 Gaming VERTO 12GB GDDR6X 192Bit (VCG4070T12TFXXPB1)Satıcı: verofis
37.144,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 37144.00 Pny Rtx4070ti Xlr8 Gaming Verto 12Gb Gddr6x 192Bit Vcg4070t12tfxxpb1 Dx12 Gaming Ekran KartiSatıcı: Smallman
37.305,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 37305.46 PNY RTX 4070 Ti XLR8 Gaming VERTO 12GB GDDR6X 192Bit (VCG4070T12TFXXPB1)Satıcı: Maksimum Bilgisayar
37.796,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 37796.34 PNY RTX 4070 Ti XLR8 Gaming VERTO 12GB GDDR6X 192Bit (VCG4070T12TFXXPB1)Satıcı: pazarola
37.985,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 37985.20 Pny NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti XLR8 Gaming Verto VCG4070T12TFXXPB1 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: core-bilgisayar
39.605,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 39605.03 Pny Rtx4070ti Xlr8 Gaming Verto 12Gb Gddr6x 192Bit Vcg4070t12tfxxpb1 Dx12 Gaming Ekran Karti 40.376,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 40376.73 Rtx4070Ti Xlr8 Gaming Verto 12Gb Gddr6X 192Bit Vcg4070T12Tfxxpb1 Dx12 Gaming Ekran KartıSatıcı: pazareyle
41.864,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 41864.81 Pny RTX4070Ti XLR8 Gaming VERTO 12GB GDDR6X 192Bit VCG4070T12TFXXPB1 DX12 Gaming Ekran KartıSatıcı: TEKNOMEDA
43.915,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 43915.12