İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
10752 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
360 W
PCIe Arayüzü:
5.0

PNY GeForce RTX 5080 Slim OC Ekran Kartı Fiyatları

PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB Dual-Fan Slim GDDR7 256Bit (VCG508016DFSXPB1-O) Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 77.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 77759.00
PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB Dual-Fan Slim GDDR7 256Bit (VCG508016DFSXPB1-O)

Satıcı: incehesap

80.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 80999.00
Pny Geforce Rtx 5080 Oc 16GB Dual-Fan Slim Gddr7 256BIT (VCG508016DFSXPB1-O)

Satıcı: USE

82.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 82398.00
PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB Dual-Fan Slim GDDR7 256Bit (VCG508016DFSXPB1-O) Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

83.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 83619
Pny Dual-Fan Slim Geforce Rtx 5080 Oc 16Gb Gddr7 256Bit Hdmı/Dp Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

83.793,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 83793.80
PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB Dual-Fan Slim GDDR7 256Bit (VCG508016DFSXPB1-O)

Satıcı: incehesap

84.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 84519.00
PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB Dual-Fan Slim GDDR7 256Bit (VCG508016DFSXPB1-O)

Satıcı: onlinealisverisyap

86.695,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 86705
PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB Dual-Fan Slim GDDR7 256Bit (VCG508016DFSXPB1-O)

Satıcı: ZmTeknoloji

86.808,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 86818
Pny Geforce Rtx 5080 Oc 16Gb Dual-Fan Slim Gddr7 256Bit Vcg508016dfsxpb1-O

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

87.820,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 87820.10
PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB Dual-Fan Slim GDDR7 256Bit (VCG508016DFSXPB1-O)

Satıcı: LowellTeknoloji

88.067,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 88067.66
PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB Dual-Fan Slim GDDR7 256Bit (VCG508016DFSXPB1-O)

Satıcı: Lowell Teknoloji

90.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 90929.00
PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB Dual-Fan Slim GDDR7 256Bit (VCG508016DFSXPB1-O)

Satıcı: Lowell Teknoloji

92.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 92119.00
PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB Dual-Fan Slim GDDR7 256Bit (VCG508016DFSXPB1-O)

Satıcı: hedefmarket

105.502,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 105502.26
Pny Geforce Rtx 5080 Oc 16GB Dual-Fan Slim Gddr7 256BIT (VCG508016DFSXPB1-O) Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - Option-1

Satıcı: MULTİDERMOMEDİCAL

178.792,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 178792.10

PNY GeForce RTX 5080 Slim OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

PNY GeForce RTX 5080 Slim OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

10752 birim
360 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

PNY GeForce RTX 5080 Slim OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

• İşlemci Üreticisi NVIDIA
• Grafik İşlemcisi GeForce RTX 5080
• GPU Mimarisi Blackwell
• GPU Çıkış Yılı 2025
• Akıcı Oyun Çözünürlüğü 4K
• Çözünürlük Desteği 8K
• PassMark Puanı 36549 puan

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 30 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 256 bit
• Bellek Bant Genişliği 960 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 10752 birim
• Temel Frekans 2295 MHz
• Artırılmış Frekans 2730 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 58.7 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 84 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 336 birim
• YZ Performansı 1878.6 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 360 W
• Önerilen Sistem Gücü 850 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2 yuva
• Derinlik 300 mm
• Yükseklik 150 mm
• Genişlik 40 mm

PNY GeForce RTX 5080 Slim OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.