Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
PNY RTX 2000 ADA Nesil 16GB GDDR6 Profesyonel Grafik Kartı Satıcı: ramazanmutlu
42.274,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 42274.66
Pny Rtx 2000 Ada 16Gb Vcnrtx2000ada-Sb Gddr6 128Bit 4X Mdp Pcıe 16X V4.0
Satıcı: ramazanmutlu
43.951,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 43951.50
PNY RTX 2000 ADA Nesil 16GB GDDR6 Profesyonel Grafik Kartı Satıcı: netsipariş
44.679,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 44679.70
Pny Rtx 2000 Ada 16GB VCNRTX2000ADA-SB Gddr6 128BIT 4x Mdp Pcıe 16X V4.0
Satıcı: onlinealisverisyap
47.496,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 47496.24
Pny Quadro RTX Pro 2000 SB 16G GD7 4mDp Çeviricisz Satıcı: UZMANLARPC
47.721,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 47721.99
PNY RTX PRO 2000 BLACKWELL 16GB VCNRTXPRO2000-SB GDDR7 128bit 4X DP PCIe 5.0 Satıcı: onlinealisverisyap
49.974,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 49984
Pny Rtx Pro 2000 Blackwell 16Gb Vcnrtxpro2000-Sb Gddr7 128Bit 4X Dp Pcıe 5.0
Satıcı: ZmTeknoloji
53.973,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 53973.30
PNY RTX PRO 2000 16GB GDDR7 (VCNRTXPRO2000-SB) Satıcı: Lowell Teknoloji
55.839,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
8 55839.00
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM