Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
12.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 12699.00 Pny Quadro T1000 4Gb Gddr6 Mdp 128Bit Vcnt1000-Pb Ekran KartıSatıcı: Teknoraks
12.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 12859.00 PNY NVIDIA Quadro T1000 VCNT1000-SB 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: teknoraks
12.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 12989.00 Pny Quadro T1000 4GB GDDR6 Mdp 128BIT VCNT1000-PB Ekran KartıSatıcı: DmaxTeknoloji | 2 yorum
13.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 13000.00 PNY Quadro T1000 4GB GDDR6 128bit Ekran Kartı 13.196,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
5 13206 PNY NVIDIA Quadro T1000 VCNT1000-SB 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı (Aksesuarsız)Satıcı: Uzmanlarpc
13.784,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 13784.61 PNY NVIDIA Quadro T1000 VCNT1000-SB 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
13.883,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 13883.07 Pny Gpu - Vcnt1000-Sb- Quad,T1000,4Gb,Pcıe 4.X16 14.058,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 14058.09 PNY T1000 4GB QUADRO VCNT1000-PB GDDR6 128bit 4X mDP PCIe 16X v3.0Satıcı: onlinealisverisyap
15.381,00 TL + Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
9 15391 PNY T1000 4gb Quadro Vcnt1000-pb Gddr6 128bit 4x Mdp Pcıe 16x V3.0Satıcı: onlinealisverisyap
16.398,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 16398.25 PNY Quadro T1000 8GB GDDR6 128 Bit Ekan Kartı 16.622,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
11 16632 PNY VGA uyumlu Quadro T1000 8GB LP OEM SürümüSatıcı: onlinealisverisyap
16.764,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
12 16764.96 PNY T1000 8GB VCNT1000-8GB-SB GDDR6 128bit 4X mDP PCIe 16X v3.0Satıcı: onlinealisverisyap
16.824,00 TL + Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
13 16834 PNY T1000 8GB VCNT1000-8GB-PB GDDR6 128bit 4X mDP PCIe 16X v3.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
18.436,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 18436.00 Pny Nvıdıa T1000 8gb Gddr6 128BIT 4xmdp (VCNT10008GB-PB)Satıcı: Core Bilgisayar
21.539,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
15 21539.17