Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ProdosBilisim
24.407,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 24407.60 PNY NVIDIA Quadro RTX A2000 VCNRTXA2000-12GB-SB 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
26.130,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 26130.90 Pny Quadro Rtx A2000 12Gb Gddr6 192Bıt (Dp) Pci-Express 4.0 Vcnrtxa2000-Pb Ekran Karti 26.880,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 26880.00 PNY NVIDIA Quadro RTX A2000 VCNRTXA2000-12GB-SB 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
27.261,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 27261.38 PNY Quadro RTX A2000 VCNRTXA2000-12GB-PB 12GB GDDR6 192Bit Ekran Kartı 27.342,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27342.00 PNY RTX A2000 12GB VCNRTXA2000-12GB-SB GDDR6 192bit 4X mDP PCIe 16X v4.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
27.878,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 27878.40 PNY Quadro RTX A2000 SB 12GB GD6 4mDp ÇeviricisizSatıcı: bizdeherseyvarki
28.023,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 28023.52 Pny Quadro Rtx A2000 12Gb Gddr6 192Bit (Dp) Pcı-Express 4.0 Vcnrtxa2000-Pb Ekran KartiSatıcı: Smallman
28.192,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
8 28192.21 PNY QUADRO RTX A2000 12GB GDDR6 192Bit (VCNRTXA2000-12GB-PB)Satıcı: MB TEKNOLOJİ
31.308,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 31308.75 Pny Quadro RTX A2000 12GB GDDR6 192Bit (DP) PCI-Express 4.0 VCNRTXA2000-PB Ekran KartıSatıcı: Nusrat Bilişim
44.144,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
10 44144.86