İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
14080 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
300 W
PCIe Arayüzü:
5.0

PNY RTX Pro 5000 48GB Ekran Kartı Fiyatları

Pny Rtx Pro5000 Blackwell Vcnrtxpro5000-sb 48gb Ddr7 512bıt 4xdp Yapay Zeka Aı Ekran Kartı (aksessua

Satıcı: ramazanmutlu

377.678,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 377678.87
PNY RTX PRO 5000 BLACKWELL 48GB VCNRTXPRO5000-SB GDDR7 384bit 4X DP PCIe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

382.769,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 382779
Pny Rtx Pro 5000 Blackwell 48Gb Vcnrtxpro5000-Sb Gddr7 384Bit 4X Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

388.982,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 388982.40
Pny Rtx Pro 5000 Blackwell 48Gb Vcnrtxpro5000-Sb Gddr7 384Bit 4X Dp Pcıe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

392.497,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 392497.90
Pny Rtx Pro5000 Blackwell Vcnrtxpro5000-sb 48gb Ddr7 512bıt 4xdp Yapay Zeka Aı Ekran Kartı (aksessua

Satıcı: LowellTeknoloji

420.094,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 420094.46
Pny Quadro RTX Pro 5000 SB 48G GD7 4Dp Çeviricisiz

Satıcı: UZMANLARPC

421.065,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 421065.62
Pny Rtx PRO5000 Blackwell VCNRTXPRO5000-SB 48GB Ddr7 512BIT 4xdp Yapay Zeka Aı Ekran Kartı (Aksessuarlı)

Satıcı: onlinealisverisyap

434.196,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 434196.96
Pny Rtx Pro5000 Blackwell Vcnrtxpro5000-sb 48gb Ddr7 512bıt 4xdp Yapay Zeka Aı Ekran Kartı (aksesuar

Satıcı: Lowell Teknoloji

439.399,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 439399.01

PNY RTX Pro 5000 48GB Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

PNY RTX Pro 5000 48GB Ekran Kartı Temel Özellikleri

14080 birim
300 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

PNY RTX Pro 5000 48GB Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 48 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 384 bit
• Bellek Bant Genişliği 1344 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 14080 birim
• Temel Frekans 1740 MHz
• Artırılmış Frekans 2308 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 65 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 5 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 110 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 440 birim
• YZ Performansı 2079.8 TOPs

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 300 W
• Önerilen Sistem Gücü 700 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 4 adet
• HDMI Yok
• HDCP Desteği Var

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 1 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Alüminyum/Metal
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2 yuva
• Derinlik 267 mm
• Yükseklik 112 mm

PNY RTX Pro 5000 48GB Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.