Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zmteknoloji
9.354,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 sn önceki fiyat
1 9354.83 QUADRO RTX2060 6GB 6G2060D6DF1 GDDR6 192bit DVI DP PCIe 16X v3.0Satıcı: onlinealisverisyap
9.583,45 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 9593.45 Quadro RTX2060 6GB 6G2060D6DF1 GDDR6 192bit DVI DP PCIe 16X v3.0Satıcı: Uzmanlarpc
9.727,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 9727.77 QUADRO RTX2060 6GB 6G2060D6DF1 GDDR6 192bit DVI DP PCIe 16X v3.0Satıcı: onlinealisverisyap
9.975,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 9975.43 QUADRO RTX2060 6GB 6G2060D6DF1 GDDR6 192bit DVI DP PCIe 16X v3.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
10.299,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 10299.96 Quadro Rtx2060 6gb 6g2060d6df1 Gddr6 192bit Dvı Dp Pcıe 16x V3.0Satıcı: onlinealisverisyap
10.311,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 10311.14 Quadro RTX2060 6GB 6G2060D6DF1 GDDR6 192bit DVI DP PCIe 16X v3.0Satıcı: core-bilgisayar
10.928,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 10928.96 Quadro Rtx2060 6gb 6g2060d6df1 Gddr6 192bit Dvı Dp Pcıe 16x V3.0Satıcı: İleri Port Teknoloji
11.417,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 11417.62