Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
7 dk önceki fiyat
1 22595.68 Sapphıre 11330-01-20G Amd Radeon Rx 7800 Xt 16Gb 256 Bit Ddr6 Pcı-Express 4.0 Ekran KartiSatıcı: yeniyeni
23.339,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 23339.99 Sapphire RX 7800 XT Nitro+ Gaming Oc Amd 16GB GDDR6 Ekran Kartı 11330-01-20GSatıcı: TRGaming | 47 yorum
23.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 23399.00 Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT Nitro+ 11330-01-20G 16 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: magic
23.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 23699.99 SAPPHIRE 11330-01-20G VGA NITRO AMD 7800XT GAM OC 16GB GDDR6Satıcı: Magic Teknoloji
24.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 24000.00 Sapphire Amd Radeon Rx 7800 Xt Nitro+ 11330-01-20G 16 Gb Gddr6 256 Bit Ekran Karti 24.748,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
6 24748.97 SAPPHIRE 16GB RX7800XT NITRO+ 11330-01-20G GDDR6 256bit HDMI-DP PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
25.065,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 25075 Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT Nitro+ 11330-01-20G 16 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
25.300,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 25300.90 Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT Nitro+ 11330-01-20G 16 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
25.905,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 25905.69 SAPPHIRE 11330-01-20G VGA NITRO AMD 7800XT GAM OC 16GB GDDR6Satıcı: Teknoberk
27.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 27950.00 SAPPHIRE 16gb Rx7800xt Nıtro 11330-01-20g Gddr6 256bit Hdmı-dp Pcıe 4.0Satıcı: İleri Port Teknoloji
28.472,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
11 28472.98 SAPPHIRE 16gb Rx7800xt Nıtro 11330-01-20g Gddr6 256bit Hdmı-dp Pcıe 4.0Satıcı: BUCHERO
29.151,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
12 29151.00