Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 17 yorum
12.171,03 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 12181.03 Sapphire Pulse Amd Radeon Rx 6700 Xt 11306-02-20G 12GB Gddr6 192BIT DX12 Ekran KartıSatıcı: TRGaming | 3 yorum
14.299,00 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 14299.00 Sapphire AMD Radeon RX 6700 XT Pulse 11306-02-20G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: techofuniverse | 8 yorum
14.505,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 14505.00 SAPPHIRE Pulse Rx 6700 Xt 11306-02-20g 12gb Gddr6 192bıt Dx12 Ekran KartıSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 1 yorum
14.538,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 14538.00 SAPPHIRE RADEON RX 6700 XT PULSE 12GB GDDR6 192Bit AMD Ekran Kartı6 yorum
14.538,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 14538.00 Sapphıre RX 6700 XT Pulse Gamıng Amd 12 Gb GDDR6 Ekran Kartı 11306-02-20GSatıcı: Tech Of Universe | 179 yorum
16.099,99 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 16099.99 Sapphire AMD Radeon RX 6700 XT Pulse 11306-02-20G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: gokkusagibilgisayar
18.125,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 18125.84