Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 4 yorum
14.893,80 TL + Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 14903.8 Sapphire RX 7700 XT Pulse AMD Radeon™ Gaming 12GB GDDR6 Çift HDMI/Çift DP, Ekran Kartı, 11335-04-20GSatıcı: Amazon.com.tr
15.815,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 15815.04 Sapphire Radeon RX 7700 XT Pulse 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı 15.850,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 15860 Sapphire RX 7700 XT Pulse Gaming Amd 12GB GDDR6 Ekran Kartı 11335-04-20GSatıcı: Hepsiburada | 127 yorum
17.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 17719.00 Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT Pulse 11335-04-20G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
19.021,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
5 19021.01 SAPPHIRE 12GB RX7700XT PULSE 11335-04-20G GDDR6 198bit PCIE 4.0 19.898,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 19908 Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT Pulse 11335-04-20G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
20.486,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 20486.89 Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT Pulse 11335-04-20G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: yeniyeni
20.642,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 20642.90 Sapphıre Vga Pulse Amd Rx 7700Xt Gam 12Gb Gddr6 20.886,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 20886.31 SAPPHIRE PULSE AMD RADEON™ RX 7700 XT GAMING 12GB GDDR6 DUAL HDMI / DUAL DPSatıcı: yeniyeni
20.967,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 20967.90 Sapphıre 11335-04-20G Pulse Amd Radeon Rx 7700 Xt 12Gb Gddr6 192Bit Amd Rdna 3 Ekran KartiSatıcı: TEBİLON
21.018,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 21018.87