Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 23 yorum
20.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 20379.00 Sapphıre 11330-02-20G Amd Radeon Rx 7800 Xt 16Gb 256 Bit Ddr6 Pcı-Express 4.0 Ekran KartiSatıcı: yeniyeni
22.103,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
2 22103.48 Sapphıre 11330-02-20G Pulse Amd Radeon Rx 7800 Xt 16Gb Gddr6 256Bit Amd Rdna 3 Ekran KartiSatıcı: TEBİLON
23.134,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
3 23134.06 SAPPHIRE 16GB RX7800XT PULSE 11330-02-20G RX7800XT GDDR6 256bit PCIE 4.0 23.159,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 23169 Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT Pulse 11330-02-20G 16 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
23.359,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 23359.90 Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT Pulse 11330-02-20G 16 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: yeniyeni
23.386,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 23386.90 Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT Pulse 11330-02-20G 16 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
23.906,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 23906.96 SAPPHIRE 16gb Rx7800xt Pulse 11330-02-20g Rx7800xt Gddr6 256bit Pcıe 4.0Satıcı: Mt Bilişim
24.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 24399.00 SAPPHIRE VGA PULSE AMD RX 7800XT GAM16GB GDDR6Satıcı: yeniyeni
24.471,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 24471.90