Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3
34.850,00 TL
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 XT
33.499,00 TL
ASRock Radeon RX 9070 XT Challenger
34.999,00 TL
Intel Arc B580
12.734,00 TL
Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC
33.999,00 TL
Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF
34.455,30 TL
Sapphire Pure Radeon RX 9070 XT
36.999,00 TL
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB
34.519,00 TL
Palit GeForce RTX 5070 GamingPro
Gigabyte Aorus GeForce RTX 5090 Stealth Ice
XFX Mercury Radeon RX 9070 XT Gaming Edition
Gigabyte Aorus GeForce RTX 3080 Master 10G