Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
15.752,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 15752.27 SAPPHIRE PURE AMD RADEON™ RX 7700 XT GAMING OC 12GB GDDR6 DUAL HDMI / DUAL DP - WHITESatıcı: Trendyol
15.752,27 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 15762.27 Sapphire Radeon RX 7700 XT PURE White 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı 15.795,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 15805 Sapphire RX 7700 XT Pure Gaming Oc Amd 12GB GDDR6 Ekran Kartı 11335-03-20GSatıcı: Hepsiburada | 13 yorum
18.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 18499.00 Sapphire Pure AMD Radeon RX7700XT 11335-03-20G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
20.158,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 20158.21 Sapphıre 11335-03-20G Pure Amd Radeon Rx 7700 Xt Gamıng Oc 12Gb Gddr6 192Bit Amd Rdna 3 Ekran KartiSatıcı: TEBİLON
20.752,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 20752.62 SAPPHIRE 12GB RX7700XT PURE 11335-03-20G GDDR6 192Bıt PCIE 4.0 20.830,00 TL + Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
7 20840 Sapphire Pure AMD Radeon RX7700XT 11335-03-20G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
20.986,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 20986.90 Sapphire Pure AMD Radeon RX7700XT 11335-03-20G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: yeniyeni
21.667,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
9 21667.90 SAPPHIRE PURE AMD RADEON™ RX 7700 XT GAMING OC 12GB GDDR6 DUAL HDMI / DUAL DP - WHITESatıcı: onlinealisverisyap
22.205,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 22205.96