Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
37 dk önceki fiyat
1 22871 Sapphire RX 7800 XT Pure Gaming Oc Amd 16GB GDDR6 Ekran Kartı 11330-03-20GSatıcı: MTBİLİSİM | 23 yorum
23.129,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 23129.00 Sapphıre Pure RX7800XT 11330-03-20G 16 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: magic
23.149,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 23149.99 Sapphire RX 7800 XT Pure AMD Radeon™ 16GB GDDR6 RDNA 3 Architecture, Beyaz Ekran Kartı 11330-03-20GSatıcı: Amazon.com.tr
23.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 23199.00 Sapphıre 11330-03-20G Amd Radeon Rx 7800 Xt 16Gb 256 Bit Ddr6 Pcı-Express 4.0 Ekran KartiSatıcı: yeniyeni
23.816,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
5 23816.02 Sapphıre 11330-03-20G Pure Amd Radeon Rx 7800 Xt Gamıng Oc 16Gb Gddr6 256Bit Amd Rdna 3 Ekran Karti 24.112,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
6 24112.17 SAPPHIRE 16GB RX7800XT PURE 11330-03-20G GDDR6 HDMI-DP PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
24.321,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 24331 SAPPHIRE 16gb Rx7800xt Pure 11330-03-20g Gddr6 Hdmı-dp Pcıe 4.0Satıcı: magicteknoloji
24.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 24999.99 Sapphıre Pure RX7800XT 11330-03-20G 16 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
25.013,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 25013.90 Sapphıre Pure RX7800XT 11330-03-20G 16 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
25.125,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
10 25125.84 SAPPHIRE Sapphıre 16gb Rx7800xt Pure 11330-03-20g Gddr6 Hdmı-dp Pcıe 4.0Satıcı: Mt Bilişim
25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 25499.00