İşlemci Üreticisi:
AMD
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
512 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
50 W
PCIe Arayüzü:
3.0

Seclife Radeon RX 550 4GB Ekran Kartı Fiyatları

Seclife Rx550 4Gb Gddr5 128Bit Hdmı Dvı Dp Pcıe 16X V3.0

Satıcı: onlinealisverisyap

4.235,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 4235.60
Seclife AMD Radeon RX 550 SEC-4096RX550 4 GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı

Satıcı: Yekdane

4.340,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 4340.02
Seclife 4Gb Rx 550 Radeon Gddr5 128Bit Dvı Hdmı Dp Fan

Satıcı: BilgePazar

4.385,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4385.50
SecLife RX550 4GB GDDR5 128bit HDMI DVI DP PCIe 16X v3.0

Satıcı: onlinealisverisyap

4.390,57 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 4400.57
SecLife RX550 4GB GDDR5 128bit HDMI DVI DP PCIe 16X v3.0

Satıcı: ZmTeknoloji

4.409,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 4419.19
Seclife 4GB RX 550 Radeon GDDR5 128Bit DVI HDMI DP Fan

Satıcı: Bilgepazar

4.780,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 4780.31
BİLGEPAZAR Seclife 4GB RX 550 Radeon GDDR5 128Bit DVI HDMI DP Fan

Satıcı: Bilgepazar

4.842,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4842.41
Seclife Amd RX 550 4 GB GDDR5 Ekran Kartı 1050 MHz Çekirdek Hızı HDMI DVI DP Bağlantı Çıkışları

Satıcı: bilgepazar

4.924,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 4924.87
Seclife Radeon Rx 550 4gb Gddr5 128BIT DVI HDMI Dp Atx Dual Fan Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

4.971,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 4971.17
SECLIFE RX550 4GB GDDR5 128bit HDMI DVI DP PCIe 16X v3.0

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

6.345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 6345.00

Seclife Radeon RX 550 4GB Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Seclife Radeon RX 550 4GB Ekran Kartı Temel Özellikleri

AMD
512 birim
50 W
3.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Yok
Işın İzleme:
Yok
Soğutma Tipi:

Seclife Radeon RX 550 4GB Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

• İşlemci Üreticisi AMD
• Grafik İşlemcisi Radeon RX 550 4G
• GPU Mimarisi GCN 4.0
• GPU Çıkış Yılı 2017
• Akıcı Oyun Çözünürlüğü 1600x900
• Çözünürlük Desteği 5K
• PassMark Puanı 3508 puan

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 4 GB
• Bellek Türü GDDR5
• Efektif Bellek Hızı 6 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 112 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 512 birim
• Temel Frekans 1100 MHz
• Artırılmış Frekans 1183 MHz
• Transistör Mesafesi 14 nm
• Işın İzleme Yok
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Yok

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 50 W
• Önerilen Sistem Gücü 400 W
• Güç Bağlantısı Pinsiz
• Display Port Var
• Display Port Çıkışı 1 adet
• HDMI Var
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• Diğer Bağlantılar DVI

TASARIM TASARIM

Seclife Radeon RX 550 4GB Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.