Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Turbox AMD Radeon R7 240 Knight Zen Max 4 GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı Satıcı: DMCBİLGİSAYAR
3.856,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 3856.04
Turbox AMD Radeon R7 240 Knight Zen Max 4 GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı Satıcı: UYGUNURUNAL
3.973,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 3973.48
TURBOX Knight Zen Max R7 240 Amd GDDR5 128Bit Vga.Dvi.Hdmi Tek Fan 4GB Ekran Kartı Satıcı: DMCBİLGİSAYAR
3.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 3989.00
TURBOX Knight Zen Max R7 240 Amd GDDR5 128Bit Vga.Dvi.Hdmi Tek Fan 4GB Ekran Kartı Satıcı: jetucuzal
4.440,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 4440.00
Turbox Amd Radeon R7 240 Knight Zen Max 4 Gb Gddr5 128 Bit Ekran Kartı
Satıcı: UYGUNURUNAL
4.462,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 4462.00
Midcom Turbox Knight Zen Max R7 240 Amd Gddr5 128BIT Vga.dvi.hdmi Tek Fan 4gb Ekran Kartı
Satıcı: Midcom
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 4999.00
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM