İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
384 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
64 W
PCIe Arayüzü:
3.0

Turbox Thewis GeForce GT 740 4GB GDDR3 128bit Ekran Kartı Fiyatları

Turbox Thewis GT740 NVIDIA 4 GB GDDR3 128 Bit VGA+DVI+HDMI Tek Fan Ekran Kartı

Satıcı: UYGUNURUNAL

2.575,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2575.08
Turbox Thewis Gt740 Nvıdıa 4 Gb Gddr3 128 Bit Vga+Dvı+Hdmı Tek Fan Ekran Kartı

Satıcı: STSOFIS

2.804,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2804.10
Turbox Thewis Gt740 Nvıdıa 4 Gb Gddr3 128 Bit Vga+Dvı+Hdmı Tek Fan Ekran Kartı

Satıcı: UYGUNURUNAL

2.804,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2804.10
Turbox Thewis GT740 NVIDIA 4 GB GDDR3 128 Bit VGA+DVI+HDMI Tek Fan Ekran Kartı

Satıcı: stsofis

2.819,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2819.06
Turbox GT740 Nvidia Ekran Kartı 4 GB DDR3 128 BIT Fan Soğutma DVI HDMI Bağlantı Çıkışları

Satıcı: UYGUNURUNAL | 67 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 2999.00
TURBOX Thewis GT740 Nvidia GDDR3 128Bit Vga.Dvi.Hdmi Tek Fan 4GB Ekran Kartı (BOX)

Satıcı: CivaTech

3.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3149.00
TURBOX Thewis GT740 Nvidia GDDR3 128Bit Vga.Dvi.Hdmi Tek Fan 4GB Ekran Kartı (BOX)

Satıcı: RamingTeknoloji

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3199.00
Turbox GT 740 THEWIS 128 Bit GDDR3 4 GB Ekran Kartı

Satıcı: Civatech

3.250,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3250.35
Turbox Thewis GT740 Nvidia GDDR3 128Bit Vga.Dvi.Hdmi Tek Fan 4GB Ekran Kartı (BOX)

Satıcı: Atombilisim

3.256,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 3266.8
Turbox Thewis Gt740 Nvidia Gddr3 128Bit Vga.Dvi.Hdmi Tek Fan 4Gb Ekran Kartı (Box)

Satıcı: Civatech

3.285,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 3285.30
Turbox Thewıs GT740 Nvidia 4GB GDDR3 128Bit (VGA-DVI-HDMI) Tek Fan Ekran Kartı

Satıcı: RamingTeknoloji | 22 yorum

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 3290.00

Turbox Thewis GeForce GT 740 4GB GDDR3 128bit Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Turbox Thewis GeForce GT 740 4GB GDDR3 128bit Ekran Kartı Temel Özellikleri

384 birim
64 W
3.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Yok
Işın İzleme:
Yok
Soğutma Tipi:

Turbox Thewis GeForce GT 740 4GB GDDR3 128bit Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 4 GB
• Bellek Türü DDR3
• Efektif Bellek Hızı 1.3 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 28.8 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 384 birim
• Temel Frekans 810 MHz
• Transistör Mesafesi 28 nm
• Işın İzleme Yok
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Yok

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 64 W
• Önerilen Sistem Gücü 400 W
• Güç Bağlantısı Pinsiz
• Display Port Yok
• HDMI Var
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• Diğer Bağlantılar DVI D-Sub (VGA)

TASARIM TASARIM

Turbox Thewis GeForce GT 740 4GB GDDR3 128bit Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.