Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Turbox NVIDIA GeForce GTX 750 Ti Venom Titan M 4 GB GDDR5 128 Bit HDMI VGA Ekran Kartı Satıcı: DMCBİLGİSAYAR
4.065,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 4065.48
Turbox NVIDIA GeForce GTX 750 Ti Venom Titan M 4 GB GDDR5 128 Bit HDMI VGA Ekran Kartı Satıcı: UYGUNURUNAL
4.074,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 4074.68
Turbox Venom Titan M GTX750TI Nvidia GDDR5 128Bit Vga.Dvi.Hdmi Tek Fan 4GB Ekran Kartı Satıcı: Atombilisim
5.077,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 5087.8
TURBOX Venom Titan M GTX750TI Nvidia GDDR5 128Bit Vga.Dvi.Hdmi Tek Fan 4GB Ekran Kartı (BOX) Satıcı: Atom Bilişim
5.133,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 5133.00
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM