Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
12 yorum
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 9999.00 XFX AMD Radeon RX 6700 Speedster SWFT 309 RX-67XLKWFDV 10 GB GDDR6 160 Bit Ekran KartıSatıcı: Güncel53
10.546,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 10546.65 Xfx Speedster Swft 309 Rx 6700 Core Rx-67Xlkwfdv 160 Bitgddr6 10 Gb Ekran KartiSatıcı: Gencer Gaming
10.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
3 10599.00 Xfx Speedster Swft 309 Rx 6700 Core RX-67XLKWFDV 160 Bitgddr6 10 GB Ekran KartıSatıcı: RoyalStore | 12 yorum
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 12499.00 XFX Speedster Swft 309 Amd Radeon Rx 6700 Core Rx-67xlkwfdv 10gb Gddr6 160bit Dx12 Gaming (OYUNCU)Satıcı: Gençer Gaming
12.773,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
5 12773.13