Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: baslangicbilisim | 5 yorum
15.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 15879.00 Zotac GeForce RTX 3070 Ti GAMING 8GB GDDR6X 256Bit Nvidia Ekran Kartı UyumluSatıcı: BORANET | 1 yorum
15.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 15889.00 Zotac Geforce RTX 3070 Ti ZT-A30710Q-10P Gaming 8 GB GDDR6X 256 Bit Nvidia Ekran KartıSatıcı: BORANET | 3 yorum
16.200,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 16200.54 Zotac Geforce RTX 3070 Ti ZT-A30710Q-10P Gaming 8 GB GDDR6X 256 Bit Nvidia Ekran KartıSatıcı: hobbyturkey | 3 yorum
16.211,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 16211.85 Zotac Geforce Rtx 3070 Ti Gamıng 8gb GDDR6X 256BIT Nvidia Ekran KartıSatıcı: bsteknoloji | 1 yorum
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 18999.00