Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: baslangicbilisim | 3 yorum
12.119,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 12119.99 Zotac NVIDIA GeForce RTX 4060 Twin Edge ZT-D40600E-10M 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: hobbyturkey | 3 yorum
11.824,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 11824.03 Zotac NVIDIA GeForce RTX 4060 Twin Edge ZT-D40600E-10M 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Bİcom | 3 yorum
12.496,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 12496.50 Zotac GeForce RTX 4060 GAMING TWIN EDGE 8GB GDDR6 128Bit Ekran KartıSatıcı: NextGo
13.117,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 13117.58 Zotac Geforce Rtx 4060 Gamıng Twın Edge 8gb Gddr6 128BIT Ekran KartıSatıcı: GamerBilişim
14.269,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 14269.00 ZOTAC GeForce RTX 4060 GAMING TWIN EDGE 8GB GDDR6 128Bit NVIDIA DLSS 3 Ekran Kartı 14.631,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 14631.00 ZOTAC GeForce RTX 4060 GAMING TWIN EDGE 8GB GDDR6 128Bit Ekran Kartı21 yorum
14.923,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 14923.00