Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: baslangicbilisim
15.449,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 15449.99 Zotac Twın Edge Rtx 4060Tı 8Gb Gddr6 128 Bit Ekran Karti - Zt-D40610e-10MSatıcı: Ferih
15.458,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 15458.30 Zotac RTX 4060 Tı ZT-D40610E-10M Twin Edge 8 GB GDDR6 128Bit Ekran KartıSatıcı: Ferih | 1 yorum
15.487,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 15487.20 Zotac RTX 4060 Tı ZT-D40610E-10M Twin Edge 8 GB GDDR6 128Bit Ekran KartıSatıcı: sezginbilisim
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 15499.00 Zotac TWIN EDGE RTX 4060TI 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı - ZT-D40610E-10MSatıcı: ferih | 30 yorum
16.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 16299.00 Zotac GEFORCE RTX 4060 İKİZ KENAR 8GB GDDR6Satıcı: Ferih
16.445,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 16445.00 Zotac Rtx4060tı 8gb Twın Edge Zt-d40610e-10m Gddr6 128bit Hdmı Dp Pcıe 16x V4.0Satıcı: Hayat Bilişim
16.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 16650.00 ZOTAC GeForce RTX 4060 TI TWIN EDGE 8GB GDDR6 128Bit Nvidia DLSS 3 Ekran Kartı11 yorum
18.347,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 18347.00