Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TEBİLON
24.643,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 24643.74 Zotac Geforce Rtx 4070 Twın Edge Oc 12GB 192BIT GDDR6X Pcı-E 4.0 Ekran Kartı ZT-D40700H-10MSatıcı: PEG HOME | 27 yorum
25.115,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 25115.08 Zotac VGA Nvidia Rtx4070 Twin Edge OC Zt-D40700H-10M 12 GB 192 Bit Gddr6X Ekran KartıSatıcı: Tebilon
25.934,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 25934.84 Zotac NVIDIA GeForce RTX 4070 Twin Edge OC ZT-D40700H-10M 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: TEBİLON | 2 yorum
26.204,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 26204.84 ZOTAC GeForce RTX 4070 TWIN EDGE OC 12GB GDDR6X 192Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: TEBILON
26.216,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 26216.74 ZOTAC GeForce RTX 4070 TWIN EDGE OC 12GB GDDR6X 192Bit DLSS 3 Ekran Kartı3 yorum
27.404,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 27404.00