Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Zotac Geforce Rtx 5060 Tı Gamıng Twın Edge 16gb Gddr7 128bıt Dlss 4 Ekran Kartı Satıcı: teknojetbil
28.665,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 28665.00
Zotac Geforce Rtx 5060 Tı Gamıng Twın Edge Oc 16gb Gddr7 128bit Dlss 4 Ekran Kartı Satıcı: NellsonJackson
29.071,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 29071.07
Zotac Geforce Rtx 5060 Tı Gamıng Twın Edge 16GB Gddr7 128BIT Dlss 4 Ekran Kartı
Satıcı: bakirkoyelectronics | 6 yorum
31.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 31990.00
ZOTAC GeForce RTX 5060 TI GAMING TWIN EDGE 16GB GDDR7 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı Satıcı: Bakirkoyelectronics
35.211,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 35221
2572 MHz
28.665,00 TL
2602 MHz
29.109,99 TL
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16G
42.667,51 TL
Zotac Gaming GeForce RTX 5060 Ti AMP 16GB
28.295,65 TL
Zotac Gaming GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC 16GB
29.109,99 TL
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC 16G
36.633,98 TL
MSI GeForce RTX 3070 Ti Suprim X 8G
Zotac Gaming GeForce RTX 4060 Ti 8GB Twin Edge OC Spider-Man Edition
Zotac Gaming GeForce RTX 4070 Twin Edge OC
Gigabyte GeForce RTX 4070 Super WindForce OC 12G
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Windforce OC 16G