Cihaz Tipi:
Kullanıcı Tipi:
Toplam Başlık Sayısı:
Mod Sayısı:
2
Şarjlı Kullanım Süresi:
7 gün
Bluetooth:
Yok
Zamanlayıcı:
Var
Basınç Kontrolü:
Yok

Oral-B D100 Cars Şarjlı Diş Fırçası Fiyatları

Oral-B Cars Çocuklar için Pilli Diş Fırçası

Satıcı: ReyonKozmetik | 105 yorum

873,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 873.60
Oral-B Pro Battery Cars Çocuk Pilli Diş Fırçası

Satıcı: kaytika

919,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 919.60
Oral-B Çocuk Elektrikli Diş Fırçası Extra Soft Kıllı – Cars

Satıcı: SUSTORE

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1099.00
Oral-B Çocuk Elektrikli Diş Fırçası Extra Soft Kıllı – Cars

Satıcı: TOPTAN KUAFÖR

1.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1150.00
Oral-B Cars Serisi Çocuk Şarjlı Diş Fırçası 3+ Yaş

Satıcı: Alfa Market

2.220,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2220.10
Oral-B Starter Cars Çocuk Şarjlı Diş Fırçası 3+ Yaş

Satıcı: TAŞARAVM

2.519,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 2519.16
Oral-B D100 Cars Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Satıcı: TAŞARAVM

3.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 3795.00
Oral-B Oral B Vıtalıty D100 Cars Çocuk Şarjlı Diş Fırçası

Satıcı: TAŞARAVM

3.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 3795.00
Oral-B Kids Cars Elektrikli Diş Fırçası, 3 yaş üstü için elektrikli diş fırçası, diş bakımı için 2 fırçalama modu, ekstra yumuşak kıllar, 4 çıkartma, kırmızı (tasarım değişebilir)

Satıcı: TAŞARAVM

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 4000

Oral-B D100 Cars Şarjlı Diş Fırçası Fiyat Geçmişi

Oral-B D100 Cars Şarjlı Diş Fırçası Temel Özellikleri

2
7 gün
Yok
Var
Yok
Pozisyon Algılama:
Yok
Pil Göstergesi:
Yok
Saklama Kutusu:
Yok

Oral-B D100 Cars Şarjlı Diş Fırçası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Diş Fırçası
• Kullanım Tipi Şarjlı
• Kullanıcı Tipi Çocuk
• Cihaz Sayısı 1 adet
• Toplam Başlık Sayısı 1 adet
• Şarjlı Kullanım Süresi 7 gün
• Pil Göstergesi Yok
• Saklama Kutusu Yok
• Diğer Özellikler Ekstra Yumuşak Kıllar 2D Temizlik Hareketi

TEKNİK ÖZELLİKLER

Oral-B D100 Cars Şarjlı Diş Fırçası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.