Cihaz Tipi:
Kullanıcı Tipi:
Toplam Başlık Sayısı:
Mod Sayısı:
2

Oral-B Vitality Pro Spiderman Şarjlı Diş Fırçası Fiyatları

ORAL B Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası D103

Satıcı: hemenbitsin

1.391,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1391.17
Oral-B Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Satıcı: hemenbitsin

1.430,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1430.70
ORAL B Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası D103

Satıcı: bulutlarteknoloji

1.473,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1473.00
Oral-B Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Satıcı: hemenbitsin

1.555,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1555.81
Oral-B Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Satıcı: Reyon Kozmetik

1.560,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1560.81
Oral-B Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası

5 yorum

1.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 1619.00
Oral B D103 Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırças

Satıcı: Farmavantaj

1.807,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1807.70
Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası 1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1909
Oral-B Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası 1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1909
ORAL B Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.495,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 2505
ORAL-B Vitality Pro Spiderman Özel Seri Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Satıcı: gelenalsın

2.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 3009

Oral-B Vitality Pro Spiderman Şarjlı Diş Fırçası Fiyat Geçmişi

Oral-B Vitality Pro Spiderman Şarjlı Diş Fırçası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Diş Fırçası
• Kullanım Tipi Şarjlı
• Kullanıcı Tipi Çocuk
• Cihaz Sayısı 1 adet
• Toplam Başlık Sayısı 1 adet
• Diğer Özellikler Disney Magic Timer Uygulaması Ekstra Yumuşak Kıllar Şarj Standı

TEKNİK ÖZELLİKLER

Oral-B Vitality Pro Spiderman Şarjlı Diş Fırçası İle En Çok Karşılaştırılan Elektrikli Diş Fırçaları

Oral-B Vitality Pro Spiderman Şarjlı Diş Fırçası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.