Cihaz Tipi:
Kullanıcı Tipi:
Toplam Başlık Sayısı:
Mod Sayısı:
3
Şarjlı Kullanım Süresi:
14 gün
Bluetooth:
Yok
Zamanlayıcı:
Yok
Basınç Kontrolü:
Var

Philips HX6859/29 Şarjlı Diş Fırçası Fiyatları

Philips Sonicare HX6859/29 - Protectiveclean 5100 - Sonic Şarjlı Diş Fırçası

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

4.546,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 4546.90
Philips Sonicare HX6859/29 - ProtectiveClean 5100 - Sonic Şarjlı Diş Fırçası

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

4.742,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 4742.41
Philips Sonicare 5100 Protectiveclean Hx6859/29 Şarjlı Diş Fırçası

Satıcı: UğurluMarketim

4.751,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4751.10
Philips Sonicare HX6859/29 - Protectiveclean 5100 - Sonic Şarjlı Diş Fırçası

Satıcı: teknosa

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 4999.00
Phılıps Sonicare Hx6859/29 - 5100 serisi - Sonic Şarjlı Diş Fırçası 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4999.00
Philips Sonicare Protective Clean 5100 Şarjlı Diş Fırçası, 14 Gün Şarj, Seyahat Kabı, HX6859/29

Satıcı: EMC BİLİŞİM TEKN

5.425,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 5425.27
Philips Sonicare Protective Clean 5100 Şarjlı Diş Fırçası, 14 Gün Şarj, Seyahat Kabı, HX6859/29

Satıcı: Evonline

5.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 5849.00
Philips Sonicare Hx6859/29 Protective Clean 5100 Sonic Şarjlı Diş Fırçası Beyaz

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8999.00

Philips HX6859/29 Şarjlı Diş Fırçası Fiyat Geçmişi

Philips HX6859/29 Şarjlı Diş Fırçası Temel Özellikleri

3
14 gün
Yok
Var
Pozisyon Algılama:
Yok
Pil Göstergesi:
Var
Saklama Kutusu:
Var

Philips HX6859/29 Şarjlı Diş Fırçası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Diş Fırçası
• Kullanım Tipi Şarjlı
• Kullanıcı Tipi Yetişkin
• Cihaz Sayısı 1 adet
• Toplam Başlık Sayısı 2 adet
• Şarjlı Kullanım Süresi 14 gün
• Pil Göstergesi Var
• Saklama Kutusu Var
• Diğer Özellikler Sesli Başlık Yenileme Uyarısı Seyahat Çantası USB ile Şarj

TEKNİK ÖZELLİKLER

Philips HX6859/29 Şarjlı Diş Fırçası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.