Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Braun CG9040 Elektrikli Izgara Fiyatları

Braun MultiGrill CG 9040 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

15.378,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 15378.35
Braun Multigrill 9 Contact Grill Cg 9040 Siyah / Paslanmaz Çelik

Satıcı: Depogünleri

15.486,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 15486.60
Braun Multigrill 9 Cg9040 2000 W Izgara Ve Tost Makinesi

Satıcı: Sizin Reyon

15.929,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 15929.10
Braun MultiGrill CG 9040 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: Sizin Reyon

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 16499.00
Braun MULTIGRILL 9 PRO CG9040 IZGARAT.

Satıcı: Güreller

16.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 16799.00
Braun Multigrill 9 Contact Grill Cg 9040 Siyah / Paslanmaz Çelik

Satıcı: Braunhousehold | 8 yorum

16.948,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 16948.75
Braun MultiGrill 9 Contact grill CG 9040 Siyah / Paslanmaz Çelik

Satıcı: Sizin Reyon

17.279,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 17279.04
Braun Multigrill 9 Contact Grill Cg 9040 Siyah / Paslanmaz Çelik

Satıcı: ekolticaretim | 8 yorum

17.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 17650.00

Satıcı: Sizin Reyon

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 17999.00
Multigrill 9 Pro CG9040 Izgara ve Tost Makinesi 19.720,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

10 19730.58
Braun Multigrill 9 Pro Cg9040 Izgarat. 19.720,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 19720.59

Braun CG9040 Elektrikli Izgara Fiyat Geçmişi

Braun CG9040 Elektrikli Izgara Temel Özellikleri

Güç:
Var
Tek Yönlü

Braun CG9040 Elektrikli Izgara Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Elektrikli Izgara
• Fonksiyonlar Barbekü Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Zaman Ayarı Dijital Ekran Led Gösterge Işıkları Yapışmaz Plaka Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Parçalar Depo Kilit Sistemi Düz Plaka Gövde Paslanmaz Çelik Hızlı Pişirme Isı Geçirmez Dış Yüzey Oluklu Plaka

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 8 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Döküm
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Genişlik 46 cm
• Yükseklik 19 cm
• Derinlik 36.5 cm

Braun CG9040 Elektrikli Izgara Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.