Güç:
Döküm Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Homend Grilliant 1349H Tost Makinesi Fiyatları

Homend Grilliant 1349H Döküm Plakalı Tost Ve Izgara Makinesi 2000 W inox

Satıcı: Homend

2.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 2669.00
HOMEND Grilliant 1349H 4 Dilim Kapasiteli Gövdeli Döküm Plakalı Tost ve Izgara Makinesi Inox 2000W

Satıcı: Homend

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2799.00
Homend Grilliant 1349H 4 Dilim Kapasiteli Gövdeli Döküm Plakalı Tost ve Izgara Makinesi Inox 2000W

Satıcı: Homend

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 2799.00
Homend Grilliant 1349H 4 Dilim Kapasiteli Gövdeli Döküm Plakalı Tost ve Izgara Makinesi Inox 2000W 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2799.00
Grilliant 1349H Inox 2000W 4 Dilim Kapasiteli Gövdeli Döküm Plakalı Tost ve Izgara Makinesi 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2809
Homend Grilliant 1349H 4 Dilim Kapasiteli Gövdeli Döküm Plakalı Tost ve Izgara Makinesi Inox 2000W

Satıcı: Sistem Bilişim | 945 yorum

3.646,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 3646.86
Homend Grilliant 1349H 4 Dilim Kapasiteli Gövdeli Döküm Plakalı Tost ve Izgara Makinesi Inox 2000W

Satıcı: Deni Bilişim | 945 yorum

3.646,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 3646.86
Homend Grilliant 1349H Döküm Plakalı Tost Ve Izgara Makinesi 2000 W inox

Satıcı: mucizefarkı

5.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 5400.00

Homend Grilliant 1349H Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Homend Grilliant 1349H Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Hamburger Izgara Sandviç Tost
• Güç 2000 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Kaymaz Ayaklar Yağ Kanalı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 4 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Döküm Plaka Var
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Genişlik 34.6 cm
• Yükseklik 10.8 cm
• Derinlik 32.6 cm

Homend Grilliant 1349H Tost Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Elektrikli Izgaralar

Homend Grilliant 1349H Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.