Güç:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Karaca Gastro Gourmet Elektrikli Izgara Fiyatları

Karaca Gastro Gourmet Izgara ve Tost Makinesi Copper 2000 W 6 Dilim Kapasiteli - Black Copper

Satıcı: DEMET DAYANIKLI TÜKETİM MAMÜLLERİ | 2 yorum

5.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5880.00
Karaca Gastro Gourmet Inox Tost Makinesi 2000 W 6 Dilim Kapasiteli Yanmaz Yapışmaz Plaka - Gri

Satıcı: DEMET DAYANIKLI TÜKETİM MAMÜLLERİ | 4 yorum

6.214,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 6214.29
Gastro Gourmet Izgara Ve Tost Makinesi Inox 2000 W 6 Dilim Kapasiteli

Satıcı: Mutfakistan

6.635,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6635.70
Karaca Gastro Gourmet Izgara ve Tost Makinesi Inox 2000 W 6 Dilim Kapasiteli

Satıcı: TIKLA

7.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7150.00
Karaca Gastro Gourmet Izgara ve Tost Makinesi Inox 2000 W 6 Dilim Kapasiteli

Satıcı: Keleşler

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7199.00
Karaca Gastro Gourmet Döküm Izgara Ve Tost Makinesi Inox 6 Dilim Kapasiteli

Satıcı: TEKTAVA

7.209,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7209.10
Karaca Gastro Gourmet Döküm Izgara ve Tost Makinesi Inox 6 Dilim Kapasiteli

Satıcı: mutfakistan

7.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 7498.00
Karaca Gastro Gourmet Döküm Izgara ve Tost Makinesi Inox 6 Dilim Kapasiteli

Satıcı: CHEFREYON

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 7999.00
Karaca Gastro Gourmet Döküm Izgara ve Tost Makinesi Inox 6 Dilim Kapasiteli

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

8.312,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8312.50

Karaca Gastro Gourmet Elektrikli Izgara Fiyat Geçmişi

Karaca Gastro Gourmet Elektrikli Izgara Temel Özellikleri

Güç:
Var
5 kademe
Var
Tek Yönlü

Karaca Gastro Gourmet Elektrikli Izgara Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Elektrikli Izgara
• Fonksiyonlar Izgara Krep Tost
• Güç 2000 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Zaman Ayarı Dijital Ekran Yapışmaz Plaka Aşırı Isınma Koruması Çift Taraflı Plaka Her Bölgeyi Eşit Kızartabilme Isıya Dayanıklı Tutma Sapı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Bakır Bronz Inox
• Ağırlık 4.8 kg
• Genişlik 44.2 cm
• Yükseklik 20.8 cm
• Derinlik 37.5 cm

Karaca Gastro Gourmet Elektrikli Izgara Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.