Güç:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Tefal Family Flavour Grill Elektrikli Izgara Fiyatları

Tefal Bbq Family Elektrikli Izgara- 2400 W, Çift Termostatlı Xxl Yüzey ve Az Dumanlı (10 Kişilik) - Siyah

Satıcı: rengarenkev | 14 yorum

8.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 8749.00
Tefal Family Grill 2400 W Termostatlı 2 Pişirme Yüzeyli İç/Dış Mekân Izgarası siyah

Satıcı: hersey-var

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 8799.00
Tefal Bbq Family Elektrikli Izgara- 2400 W, Çift Termostatlı Xxl Yüzey ve Az Dumanlı (10 Kişilik) - Siyah

Satıcı: gala iletişim | 14 yorum

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 9000.00
Tefal Family Grill 2400 W Dumansız Izgara

Satıcı: HerşeyVar

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 9699.03
TEFAL Family Elektrikli Izgara- 2400 W, Çift Termostatlı XXL Yüzey ve Az Dumanlı (10 Kişilik)

Satıcı: TrendShop

9.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 9985.00
Tefal Family Grill 2400 W Termostatlı 2 Pişirme Yüzeyli İç/Dış Mekân Izgarası siyah

Satıcı: MarketPlace

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 9999.00
Tefal Family Grill 2400 W Dumansız Izgara

Satıcı: Firsatkolay

11.561,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 11561.06
TEFAL Family Elektrikli Izgara- 2400 W, Çift Termostatlı XXL Yüzey ve Az Dumanlı (10 Kişilik)

Satıcı: Uluev

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 15999.00

Tefal Family Flavour Grill Elektrikli Izgara Fiyat Geçmişi

Tefal Family Flavour Grill Elektrikli Izgara Temel Özellikleri

Güç:
Var
5 kademe
Var
Tek Yönlü

Tefal Family Flavour Grill Elektrikli Izgara Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Elektrikli Izgara
• Fonksiyonlar Izgara
• Güç 2400 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Geniş Izgara Yüzeyi Yapışmaz Plaka Alt Rezistans Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Parçalar 2 Ayrı Kontrol Sistemi 2 Adet Pişirme Plakası

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 10 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Tefal Family Flavour Grill Elektrikli Izgara İle En Çok Karşılaştırılan Elektrikli Izgaralar

Tefal Family Flavour Grill Elektrikli Izgara Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.