Güç:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
3 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Tefal SuperGrill 3in1 XL 8 Dilim Elektrikli Izgara (8 porsiyon) Fiyatları

Tefal SuperGrill 3in1 XL 2200 W Izgara ve Tost Makinesi

Satıcı: Bulvar Online

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 7299.00
Tefal SuperGrill 3in1 XL Tost Makinesi inox

Satıcı: bilerekal

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 7999.00
Tefal Süpergrill 3in1 Xl Tost Makinesi

Satıcı: bilerekal

8.147,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 8147.03
Tefal Supergrill 3İn1 Xl 8 Porsiyon Kapasiteli 2200 Watt Barbekü Izgara Ve Tost Makinesi - Inox

Satıcı: bilerekal

8.188,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8188.00
Tefal Süpergrill 3in1 Xl Tost Makinesi

Satıcı: bilerekal

8.359,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 8359.05
TEFAL SuperGrill 3in1 XL 8 Porsiyon Kapasiteli 2200 Watt Barbekü Izgara ve Tost Makinesi - Inox

Satıcı: bilerekal

8.505,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 8505.12
Tefal SuperGrill 3in1 XL 8 Porsiyon Kapasiteli 2200 Watt Barbekü Izgara ve Tost Makinesi - Inox

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 41 yorum

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 8599.00
Tefal SuperGrill 3in1 XL Tost Makinesi Gri 8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8599.00
Tefal SuperGrill 3in1 XL Tost Makinesi 8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8599.00
TEFAL SuperGrill 3in1 XL 8 Porsiyon Kapasiteli 2200 Watt Barbekü Izgara ve Tost Makinesi - Inox

Satıcı: MediaMarkt

8.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 8600.00
Tefal SuperGrill 3in1 XL Tost Makinesi inox

Satıcı: mediamarkt

8.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 8600.00
Tefal Supergrıll 3Ü Bir Arada Xl Barbekü Izgara Ve Tost Makinesi İnox 2200 W

Satıcı: SALMANLI

8.676,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 8676.60
Tefal SuperGrill 3in1 XL 8 Porsiyon Kapasiteli 2200 Watt Barbekü Izgara ve Tost Makinesi - Inox

Satıcı: ymt ev aletleri | 41 yorum

8.682,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 8682.09
Tefal Süpergrill 3in1 Xl Tost Makinesi

Satıcı: BAKSERLTD

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

14 8999.00

Tefal SuperGrill 3in1 XL 8 Dilim Elektrikli Izgara (8 porsiyon) Fiyat Geçmişi

Tefal SuperGrill 3in1 XL 8 Dilim Elektrikli Izgara Ürün Ailesi

Tefal SuperGrill 3in1 6 Dilim 6 porsiyon Elektrikli Izgara 6 porsiyon 6.987,60 TL
Tefal SuperGrill 3in1 XL 8 Dilim 8 porsiyon Elektrikli Izgara 8 porsiyon 7.299,00 TL

Tefal SuperGrill 3in1 XL 8 Dilim Elektrikli Izgara (8 porsiyon) Temel Özellikleri

Güç:
Var
3 kademe
Var
Tek Yönlü

Tefal SuperGrill 3in1 XL 8 Dilim Elektrikli Izgara (8 porsiyon) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Elektrikli Izgara
• Fonksiyonlar Barbekü Fırınlama Izgara Tost
• Güç 2200 W
• Isı Kademesi 3 kademe
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Geniş Izgara Yüzeyi Yapışmaz Plaka Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Plaka Gövde Paslanmaz Çelik Oluklu Plaka

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 8 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox

Tefal SuperGrill 3in1 XL 8 Dilim Elektrikli Izgara (8 porsiyon) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.