Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

WMF Lono Master Elektrikli Izgara Fiyatları

Wmf 415280011 Family Grill Lono gri

Satıcı: esyamarketi

15.449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 15449.10
WMF Lono Master Grill Çelik 2 Bölmeli Elektrikli Izgara 2400 W

Satıcı: Enplus

16.094,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 16104.13
Wmf Lono Master-Grill Izgara 2400W

Satıcı: Eşya Marketi

16.094,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 16094.13
WMF Lono Master-Grill Izgara 2400W

Satıcı: Enplus

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 16999.00
WMF Lono Master Grill 2400W Gri Alüminyum Döküm Malzemeden Yapılmış 50 x 28 cm Izgara

Satıcı: EŞYA MARKETİ | 60 yorum

17.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 17720.00
WMF Lono Master Grill 2400W Gri Alüminyum Döküm Malzemeden Yapılmış 50 x 28 cm Izgara

Satıcı: BRANDSKITCHEN | 60 yorum

18.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 18439.00
WMF Lono Master-Grill Izgara 2400W

Satıcı: ERNSHOP

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 18999.00
Wmf 415280011 Family Grill Lono gri

Satıcı: AKDENİZZÜCCACİYE1979

19.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 19249.00
Wmf Lono Master-Grill Izgara 2400W

Satıcı: ernshop

19.399,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 19399.03
WMF KEA Wmf Lono Master Grill Izgara

Satıcı: Ernshop

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 19999.00

WMF Lono Master Elektrikli Izgara Fiyat Geçmişi

WMF Lono Master Elektrikli Izgara Temel Özellikleri

Güç:
Var
5 kademe
Var
Tek Yönlü

WMF Lono Master Elektrikli Izgara Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Elektrikli Izgara
• Fonksiyonlar Barbekü Izgara
• Güç 2400 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Yok
• Diğer Özellikler Geniş Izgara Yüzeyi Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Plaka Dayanıklı Yan Saplar Masa Üstü Izgara Rüzgar Kesici 2 Ayrı Kontrol Sistemi 2 Adet Pişirme Plakası

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Alüminyum
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox

WMF Lono Master Elektrikli Izgara Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.