Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GEX 18V-125 Akülü Eksantrik Zımpara (18 Volt, SOLO, Zımpara tabanı çapı: 125 mm, 6.000-10.000 dev/dak, Karton kutuda) Satıcı: Amazon.com.tr
7.832,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 sn önce
1 7842.61
Gex 18V-125 Eksantrik Zımpara Makinesi Solo
Satıcı: Ulupınar Ticaret
7.841,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 7841.10
Bosch GEX 18V-125 Professional Akülü Eksantrik Zımpara (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değil) - 0601372201 Satıcı: Ulupinar | 7 yorum
8.108,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 8108.99
Bosch GEX 18V-125 Professional Akülü Eksantrik Zımpara (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değil) - 0601372201 Satıcı: PARABOL-BD
8.321,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 8321.50
Bosch Gex18-125 Solo Akülü Eksantrik Zımpara
Satıcı: Alize Marin Market
13.620,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 13620.10