Kullanım Tipi:
Hız/Enerji Ayarı:
Saklama Çantası:
Var
Cilt Rengi Analizi:
Var
Dahili UV Koruması:
Var

Braun IPL Skin i-Expert PL7147 Epilasyon Aleti Fiyatları

Braun IPL Silk-i Expert PL7147 2 Başlık İle Tüy Alma Lazer Epilatör + Çanta + Venus Tıraş Bıçağı beyaz

Satıcı: bilerekal

20.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 20699.00
Braun IPL Silk-i Expert PL7147 2 Başlık İle Tüy Alma Lazer Epilatör + Çanta + Venus Tıraş Bıçağı beyaz

Satıcı: Gittigider

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 20899.00
Braun Skin I-Expert Pl7147 Ipl Lazer Epilasyon Aleti

Satıcı: bilerekal

21.001,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 21001.10
Braun Ipl Skin İ·Expert, Evde Tüy Alma, Ücretsiz Uygulama, Çanta, Gillette Venus, 2 Başlık, Pl7147

Satıcı: Bittigibi

21.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 21160.00
Braun IPL Skin i·expert, Evde Tüy Alma, Ücretsiz Uygulama, Çanta, Gillette Venus, 2 Başlık, PL7147

Satıcı: bilerekal

22.514,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 22514.05
Braun Skin I-Expert PL7147 Akıllı IPL 2 Başlıklı Lazer Epilasyon + Çanta + Venus Tıraş

6 yorum

22.529,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 22529.04
Braun Ipl Skin İ·Expert, Evde Tüy Alma, Ücretsiz Uygulama, Çanta, Gillette Venus, 2 Başlık, Pl7147

Satıcı: Pandora Ticaret

22.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 22619.00
Braun IPL Skin i·expert, Evde Tüy Alma, Ücretsiz Uygulama, Çanta, Gillette Venus, 2 Başlık, PL7147

Satıcı: SATÜRN

23.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 23499.00
Braun IPL Skin i·expert, Evde Tüy Alma, Ücretsiz Uygulama, Çanta, Gillette Venus, 2 Başlık, PL7147

Satıcı: MEJERE

23.503,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 23503.00
Braun IPL Skin i·expert, Evde Tüy Alma, Ücretsiz Uygulama, Çanta, Gillette Venus, 2 Başlık, PL7147

Satıcı: QUBIT

24.388,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 24388.00
Braun Pl7147 IPL Skin i·Expert Evde Tüy Alma Çanta Gillette Venus 2 Başlık IPL 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 24999.00
Braun Ipl Skin I·Expert Evde Tüy Alma Ücretsiz Uygulama Çanta Gillette Venus 2 Başlık Pl7147 Beyaz

Satıcı: WebSepet

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 26999.00
Braun Ipl Skin İ·expert, Evde Tüy Alma, Ücretsiz Uygulama, Çanta, Gillette Venus, 2 Başlık, Pl7147

Satıcı: TAŞARAVM

33.832,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 33832.40

Braun IPL Skin i-Expert PL7147 Epilasyon Aleti Fiyat Geçmişi

Braun IPL Skin i-Expert PL7147 Epilasyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

LAZER ÖZELLİKLERİ

• Dahili UV Koruması Var
• Cilt Rengi Analizi Var

TASARIM/AKSESUAR

Braun IPL Skin i-Expert PL7147 Epilasyon Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.