Kullanım Tipi:
Hız/Enerji Ayarı:
Saklama Çantası:
Var
Cilt Rengi Analizi:
Var
Cilt Temas Sensörü:
Var
IPL/Lazer Kullanım Ömrü:
Dahili UV Koruması:
Var

Braun IPL Skin i·Expert PL7321 Epilasyon Aleti Fiyatları

Braun IPL Skin i·expert, Evde Lazerle Tüy Alma, App ile, Çanta, Gillette Venus, 3 Başlık, PL7321

Satıcı: farklı teknoloji

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 29999.00
Braun IPL Skin i·expert, Evde Lazerle Tüy Alma, Ücretsiz Uygulama, Çanta, Venus Tıraş Makinesi, 3 Başlık, PL7321

Satıcı: Teknosa

30.379,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 30379.02
Braun IPL Skin i·Expert Evde Lazerle Tüy Alma App ile Çanta Gillette Venus 3 Başlık PL7321 beyaz

Satıcı: teknosa

30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 30999.00
Braun Skin i Expert Pl7321 IPL Lazer Epilasyon Cihazı 30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 30999.00
Braun PL7321 IPL Skin I-Expert, Evde Lazerle Tüy Alma,Çanta, Venus Tıraş Makinesi, 3 Başlı 30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 30999.00
Braun IPL Skin i·expert, Evde Lazerle Tüy Alma, App ile, Çanta, Gillette Venus, 3 Başlık, PL7321

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

31.248,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 31248.96
Braun IPL Skin i·expert, Evde Lazerle Tüy Alma, App ile, Çanta, Gillette Venus, 3 Başlık, PL7321

Satıcı: Braun Shop

31.679,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 31679.01
Braun IPL Skin i·expert, Evde Lazerle Tüy Alma, Ücretsiz Uygulama, Çanta, Venus Tıraş Makinesi, 3 Başlık, PL7321

Satıcı: Braun Shop

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 31999.00
Braun Ipl Skin I Expert Evde Tüy Alma App Ile Çanta Gillette Venus 3 Başlık Pl7321 Beyaz

Satıcı: Braun Shop

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 31999.00
Braun IPL Skin i·expert, Evde Lazerle Tüy Alma, App ile, Çanta, Gillette Venus, 3 Başlık, PL7321 31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 31999.00

Braun IPL Skin i·Expert PL7321 Epilasyon Aleti Fiyat Geçmişi

Braun IPL Skin i·Expert PL7321 Epilasyon Aleti Temel Özellikleri

Var

Braun IPL Skin i·Expert PL7321 Epilasyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

LAZER ÖZELLİKLERİ

• IPL/Lazer Kullanım Ömrü 400000 atım
• Dahili UV Koruması Var
• Cilt Temas Sensörü Var
• Cilt Rengi Analizi Var

TASARIM/AKSESUAR

Braun IPL Skin i·Expert PL7321 Epilasyon Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.