Kullanım Tipi:
Islak Kullanım:
Yok
Hız/Enerji Ayarı:

Braun Silk-Epil 1 1-000 Epilasyon Aleti Fiyatları

Braun Silk-épil 1 1-000 Epilatör

Satıcı: Amazon.com.tr

1.221,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1231.3
Braun Silk-Epil 1 SE1000 Epilasyon Cihazı

5 yorum

1.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 1189.00
Braun Silk-épil 1 1-000 Epilatör beyaz-pembe

Satıcı: Gittigider

1.242,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 1242.00
Braun Silk-épil 1 1-000 Epilatör beyaz-pembe

Satıcı: 4E1D

1.245,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 1245.00
Braun SE 1000 Silk-Épil 1 Epilasyon Cihazı 1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 1299.00
Braun Silk-Epil 1 1-000 Epilatör

Satıcı: TAŞARAVM

1.391,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1391.10
Braun Silk-Épil 1 1-000 Epilatör

Satıcı: Yakamozexpress

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1399.00
Braun Silk-épil 1 1-000 Epilatör

Satıcı: NicGsm

1.442,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1442.00
Braun Silk-épil 1 1-000 Epilatör

Satıcı: NİSAN TİCARET

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1499.00
Braun Silk-Épil 1 1-000 Epilatör

Satıcı: MEGAMALL

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 1499.00
Braun Silk-épil 1 1-000 Epilatör

Satıcı: Tasarımistan

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1599.00
Braun Silk-épil 1 1-000 Kablosuz Epilatör

Satıcı: ANTREPO1

2.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 2390.00

Braun Silk-Epil 1 1-000 Epilasyon Aleti Fiyat Geçmişi

Braun Silk-Epil 1 1-000 Epilasyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız/Enerji Ayarı 1 Kademe
• Islak Kullanım Yok

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Beyaz

Braun Silk-Epil 1 1-000 Epilasyon Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.