Kullanım Tipi:
Islak Kullanım:
Var
Hız/Enerji Ayarı:
Saklama Çantası:
Var

Braun Silk Epil 9 9-341 Epilasyon Aleti Fiyatları

Braun Silk-Epil 9 9-341 Epilasyon Aleti Outlet Teşhir Ürün Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Prime Teknoloji

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4599.00
Braun Silk-Épil 9 9-341 Epilatör

Satıcı: idealshopp

5.916,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5916.00
Braun Silk-épil 9 9-341 Epilatör

Satıcı: Pandora Ticaret

5.939,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 5939.01
Braun Silk-épil 9 9-341 Epilatör

Satıcı: TECHPOİNT TEKNOLOJİ

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 6899.00
Braun Silk-épil 9 9-341 Epilatör

Satıcı: MaviSepet

6.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 6995.00
Braun Silk-Epil 9 9-341 Epilasyon Cihazı beyaz

Satıcı: techpointteknoloji

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 7399.00
Braun Silk-Epil 9 9-341 Epilasyon Cihazı beyaz

Satıcı: BraunShop

7.599,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 7599.05
Braun Silk-Epil 9 9-341 Epilasyon Aleti

Satıcı: Nisan Ticaret

7.829,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7829.10
Braun Silk-épil 9 9-341 Epilatör

Satıcı: Braun Shop

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 7999.00
Braun Silk-Epil 9 9-341 Kalıcı Pürüzsüz Cilt + Fs1000 Islak ve Kuru Epilatör 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7999.00
Braun Silk-Épil 9 9-341 Epilatör Beyaz

Satıcı: Braun Shop

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 7999.00
Braun Silk-épil 9 9-341 Epilatör

Satıcı: Braun Shop

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 7999.00
Braun Silk-épil 9 9-341 Epilatör

Satıcı: ANTREPO

10.491,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 10491.00
Braun Silk-épil 9 9-341 Epilatör

Satıcı: ANTREPO1

11.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 11990.00

Braun Silk Epil 9 9-341 Epilasyon Aleti Fiyat Geçmişi

Braun Silk Epil 9 9-341 Epilasyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız/Enerji Ayarı 2 Kademe
• Islak Kullanım Var
• Cımbız Sayısı 40 adet

TASARIM/AKSESUAR

Braun Silk Epil 9 9-341 Epilasyon Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.