Kullanım Tipi:
Hız/Enerji Ayarı:
Cilt Rengi Analizi:
Var
Dahili UV Koruması:
Var
Uygulama Gözlüğü:
Yok

Philips Lumea Advanced IPL BRI924/00 Epilasyon Aleti Fiyatları

Philips Lumea Advanced Brı924/00 Ipl Lazer Epilasyon Aleti Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SALE OUTLET

9.134,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 9134.10
Philips Lumea Advanced Brı924/00 Ipl Lazer Epilasyon Aleti

Satıcı: Teknout

10.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 10439.10
Philips BRI924/00 Lumea Advanced IPL Lazer Epilasyon Aleti beyaz-pembe

Satıcı: AYPAGSM

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 10799.00
Philips Lumea 7000 Serisi BRI924/00 IPL Tüy Alma,Yüz Temizleme Cihazı, Vücut ve Yüz, 2 Başlık, Çanta beyaz

Satıcı: saturnteknolojik

11.309,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 11309.13
Philips Lumea Advanced BRI924/00 IPL Lazer Epilasyon Aleti

Satıcı: A&K accessories

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 11500.00
Philips Brı924-00 Lumea Advanced Ipl Lazer Epilasyon Aleti + Yüz Temizleme Cihazı + Çanta Beyaz

Satıcı: KAVASTECH

12.179,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 12179.10
Philips Brı924/00 Lumea Ipl Tüy Alma Cihazı

Satıcı: Pandora Ticaret

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 12199.00
Philips Lumea Advanced BRI924/00 IPL Lazer Epilasyon Aleti

Satıcı: AYPA TEKNOLOJİ

12.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 12239.10
Philips Lumea Advanced Bri924/00 Ipl Lazer Epilasyon Aleti Beyaz

Satıcı: WebSepet

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 12499.00
PHILIPS Lumea BRI924/00 Lazer IPL Cihazı

Satıcı: MEDIAMARKT

12.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 12740.00
Philips Lumea Advanced BRI924/00 IPL Epilasyon

Satıcı: Bilişim

12.937,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 12937.86
Philips Lumea Bri924/00 Lazer IPL Cihazı 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 12999.00
Philips Lumea Advanced Brı924/00 IPL Epilasyon Aleti VisaPure Mini Yüz Temizleme Cihazı 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 12999.00
Philips Lumea BRI924/00 IPL Lazer Cihazı 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

14 12999.00
Philips Lumea Advanced BRI924/00 IPL Lazer Epilasyon Aleti

Satıcı: Elvora Tech

14.895,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 14895.90
Lumea Advanced BRI924/00 250.000 Atımlı IPL Lazer Epilasyon Aleti 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 15009
Philips Lumea Advanced Bri924/00 Ipl Lazer Epilasyon Aleti Beyaz

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 16999.00

Philips Lumea Advanced IPL BRI924/00 Epilasyon Aleti Fiyat Geçmişi

Philips Lumea Advanced IPL BRI924/00 Epilasyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

LAZER ÖZELLİKLERİ

• Dahili UV Koruması Var
• Cilt Rengi Analizi Var
• Uygulama Gözlüğü Yok

TASARIM/AKSESUAR

Philips Lumea Advanced IPL BRI924/00 Epilasyon Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.