Kullanım Tipi:
Islak Kullanım:
Yok
Hız/Enerji Ayarı:
Saklama Çantası:
Var
Cilt Rengi Analizi:
Var
Cilt Temas Sensörü:
Var
IPL/Lazer Kullanım Ömrü:
Dahili UV Koruması:
Var

Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 Epilasyon Aleti Fiyatları

Phılıps Sc1997/00 Lumea Advanced IPL Epi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 8.448,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 8448.05
Phılıps Sc1997/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Cihazı (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 8.448,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 8448.05
Philips Lumea 7000 Serisi Sc1997/00

Satıcı: Perpa Outlet

8.613,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8613.00
Philips Lumea Advanced Sc1997/00 Ipl Lazer Epilasyon Aleti

Satıcı: UğurluMarketim

10.791,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10791.20
Philips Lumea Advanced SC1997/00 IPL Lazer Epilasyon Aleti

Satıcı: Pandora Ticaret

11.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 11799.00
Philips 8710103746973 IPL Epilasyon

Satıcı: ZerdaHome

11.952,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 11952.00
Philips Lumea Advanced SC1997/00 IPL Lazer Epilasyon Aleti

Satıcı: Saruhan Evim

12.335,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 12335.75
Philips Sc1997/00 Lumea Advanced Kablolu Ipl Lazer Epilasyon Cihazı Beyaz

Satıcı: hepsi10line

12.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 12498.00
Philips Sc1997/00 Lumea Advanced Kablolu Ipl Lazer Epilasyon Cihazı Beyaz

Satıcı: Veracell - Turkcell Mağazası

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 12499.00
Philips Lumea 7000 Serisi SC1997/00 IPL Tüy Alma,Vücut ve Yüz için 2 Başlık,Çanta beyaz

Satıcı: mobilexteknoloji

12.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 12880.00
Philips Lumea 7000 Serisi SC1997/00 IPL Tüy Alma,Vücut ve Yüz için 2 Başlık,Çanta

Satıcı: PEYStech

12.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 12959
Philips Lumea 7000 Serisi Sc1997/00 IPL Tüy Alma, Vücut ve Yüz için 2 Başlık, Çanta 12.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 12949.00
Philips Lumea 7000 Serisi SC1997/00 IPL Tüy Alma,Vücut ve Yüz için 2 Başlık,Çanta

23 yorum

12.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 12949.00
Philips Sc1997/00 Lumea Advanced Kablolu IPL Lazer Epilasyon Cihazı 12.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 12997.00
Philips Lumea Advanced IPL epilasyon cihazı, yüz için ışık filtresi başlıklı (model SC1997/00)

Satıcı: Mertel

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

15 13009
Philips Lumea 7000 Serisi SC1997/00 IPL Tüy Alma,Vücut ve Yüz için 2 Başlık,Çanta beyaz

Satıcı: Bir-Tıkla-kapında

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

16 12999.00
Philips SC1997/00 Lumea Advanced Kablolu IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Satıcı: Yedi24

13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

17 13299.00
Philips SC1997/00 Lumea Advanced Kablolu IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Satıcı: TAŞARAVM

14.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

18 14800

Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 Epilasyon Aleti Fiyat Geçmişi

Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 Epilasyon Aleti Temel Özellikleri

Yok
Var
Uygulama Gözlüğü:
Yok

Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 Epilasyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız/Enerji Ayarı 5 Kademe
• Islak Kullanım Yok

LAZER ÖZELLİKLERİ

• IPL/Lazer Kullanım Ömrü 250000 atım
• Dahili UV Koruması Var
• Cilt Temas Sensörü Var
• Cilt Rengi Analizi Var
• Uygulama Gözlüğü Yok

TASARIM/AKSESUAR

Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 Epilasyon Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.