Kullanım Tipi:
Hız/Enerji Ayarı:
Saklama Çantası:
Var
Cilt Rengi Analizi:
Var
Cilt Temas Sensörü:
Var
IPL/Lazer Kullanım Ömrü:
Dahili UV Koruması:
Var

Philips Lumea IPL 9900 Series SenseIQ BRI950/02 Epilasyon Aleti Fiyatları

Philips Brı950/02 Prestige 9900 Serisi IPL Epilasyon Cihazı

Satıcı: sermetelektronik

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 12000.00
Philips Lumea Senseıq Series 9900 Brı950/02 Ipl Lazer Epilasyon Cihazı

Satıcı: Teknout

14.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 14789.10
Philips Lumea 9900 Serisi BRI950/02 IPL Tüy Alma, SkinAI Uygulama, Vücut ve Yüz için 2 Başlık, Çanta beyaz

Satıcı: otomatikportakal

15.573,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 15573.00
Philips Lumea 9900 Serisi BRI950/02 IPL Tüy Alma, SkinAI Uygulama, Vücut ve Yüz için 2 Başlık, Çanta beyaz

Satıcı: saturnteknolojik

15.615,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 15615.63
Philips Lumea Senseıq Series 9900 Brı950/02 Ipl Lazer Epilasyon Cihazı

Satıcı: OTOMATİK PORTAKAL

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 15999.00
Philips Lumea 9900 Serisi BRI950/02 IPL Tüy Alma, SkinAI Uygulama, Vücut ve Yüz için 2 Başlık, Çanta

Satıcı: Amazon.com.tr

16.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 16208
Philips Lumea SenseIQ Series 9900 BRI950/02 IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

16.297,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 16297.12
Philips BRI950/02 Lumea Prestige Yapay Zeka IPL Laser Epilatör

Satıcı: BlueWise Teknoloji

16.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 16430.00
Philips Lumea SenseIQ Series 9900 BRI950/02 IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Satıcı: Bluewise Teknoloji

16.453,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 16453.43
PHILIPS Lumea BRI950/02 IPL Epilasyon Cihazı

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

16.581,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 16581.23
Philips BRI950/02 Lumea Prestige Yapay Zeka IPL Laser Epilatör

Satıcı: HSM GRUP

16.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 16925.00
Philips Lumea 9900 Serisi Bri950/02 IPL Tüy Alma, SkinAI Uygulama, Vücut ve Yüz için 2 Başlık, Çanta 16.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 16949.00
Philips Brı950/02 Prestige 9900 Serisi IPL Epilasyon Cihazı 16.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 16949.00
Philips Lumea 9900 Serisi BRI950/02 IPL Tüy Alma, SkinAI Uygulama, Vücut ve Yüz

7 yorum

16.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 16949.00
Philips Brı950/02 Prestige 9900 Serisi IPL Epilasyon Cihazı

Satıcı: EMC BİLİŞİM VE TEKNOLOJİSİ

17.337,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

15 17347.36
Lumea 9900 Serisi BRI950/02 IPL Lazer Epilasyon Aleti ve Vücut ve Yüz için 2 Başlık + Çanta 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 18009
Philips Brı950/02 Prestige 9900 Serisi Ipl Epilasyon Cihazı Beyaz

Satıcı: CepHane Teknoloji

19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 19499.00
Philips Brı950/02 Prestige 9900 Serisi Ipl Epilasyon Cihazı Beyaz

Satıcı: WebSepet

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 22999.00

Philips Lumea IPL 9900 Series SenseIQ BRI950/02 Epilasyon Aleti Fiyat Geçmişi

Philips Lumea IPL 9900 Series SenseIQ BRI950/02 Epilasyon Aleti Temel Özellikleri

Var

Philips Lumea IPL 9900 Series SenseIQ BRI950/02 Epilasyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

LAZER ÖZELLİKLERİ

• IPL/Lazer Kullanım Ömrü 450000 atım
• Dahili UV Koruması Var
• Cilt Temas Sensörü Var
• Cilt Rengi Analizi Var

TASARIM/AKSESUAR

Philips Lumea IPL 9900 Series SenseIQ BRI950/02 Epilasyon Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.