Kullanım Tipi:
Hız/Enerji Ayarı:
Saklama Çantası:
Yok

Pierre Cardin PC-E12001 Epilasyon Aleti Fiyatları

Pierre Cardin PC-E12001 Epilatör 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 609
Pierre Cardin PC-E12001 Şarjlı Epilasyon Aleti beyaz

Satıcı: AnkaBilgisayar

781,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 781.20
Pierre Cardin Şarjlı Epilatör Epilasyon Aleti PC-E12001

Satıcı: BULUTLAR TEKNOLOJİ

795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 795.00
Pierre Cardin PC-E12001 Şarjlı Epilasyon Aleti beyaz

Satıcı: TNG

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 799.00
Pierre Cardin Şarjlı Epilatör Epilasyon Aleti PC-E12001

Satıcı: AnkaBilgisayar

834,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 834.00
Pierre Cardin Pc-E12001 Epilatör Ürün Kodu: 26046404

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

854,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 854.10
Pierre Cardin PC-E12001 Epilatör

Satıcı: TNG

863,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 863.04
Pierre Cardin PC-E12001 Epilatör

Satıcı: ANKABİLGİSAYAR

868,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 868.00
Pierre Cardin Şarjlı Epilatör Epilasyon Aleti Pc-E12001

Satıcı: TNG

869,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 869.10
Pierre Cardin Pc-E12001 Epilatör

Satıcı: ESMEL AVM

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 899.00
Pierre Cardin Pc-E12001 Epilatör

Satıcı: Cesitvar

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1049.00

Pierre Cardin PC-E12001 Epilasyon Aleti Fiyat Geçmişi

Pierre Cardin PC-E12001 Epilasyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Şarjlı Kullanım Süresi 50 dk
• Hız/Enerji Ayarı 2 Kademe

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Saklama Çantası Yok

Pierre Cardin PC-E12001 Epilasyon Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.