Fırın Tipi:
Hacim:
72 lt
Fonksiyon Sayısı:
8
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.81 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Var

Arçelik AFC 342 B Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyatları

Arçelik Afc 342 B A Fry Ankastre Fırın

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

20.148,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 20148.00
Arçelik ARÇELİK AFC 342 B A Fry Ankastre Fırın - Beyaz

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 12 yorum

20.455,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 20455.35
Arçelik ARÇELİK AFC 342 B A Fry Ankastre Fırın - Beyaz

Satıcı: GALERİ GÜLTAŞ | 12 yorum

20.924,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 20924.07
Arçelik AFC 342 B AFry Ankastre Fırın

Satıcı: ZÜMPA DAYANIKLI TÜKETİM

22.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 22249.00
Arçelik Afc 342 B A Fry Ankastre Fırın

Satıcı: Altın Mobilya

22.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 22399.10
Arçelik Afc 342 B A FRY 72 L Ankastre Fırın

Satıcı: RecepÇelikbaş

22.748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 22748.00
Arçelik AFC 342 B AFry Ankastre Fırın

Satıcı: ZÜMPA DTM - ZÜMRÜT ÇARŞI

23.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 23649.00
Arçelik Afc 342 B A FRY 72 L Ankastre Fırın

Satıcı: adabeyazesyakampanya

23.733,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 23733.60
Arçelik AFC 342 B AFry Ankastre Fırın

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

24.505,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 24505.50
Arçelik AFC 342 B AFry Ankastre Fırın

Satıcı: Altın Mobilya

25.109,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 25109.07

Arçelik AFC 342 B Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik AFC 342 B Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Arçelik AFC 342 G Gri Ankastre Fırın Gri 17.705,00 TL
Arçelik AFC 342 B Beyaz Ankastre Fırın Beyaz 20.148,00 TL

Arçelik AFC 342 B Ankastre Fırın (Beyaz) Temel Özellikleri

72 lt
8
A
0.81 kWh/Çevrim
1
Var

Arçelik AFC 342 B Ankastre Fırın (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 8
• Hacim 72 lt
• Diğer Özellikler Buz Çözme Alt Isıtıcı Derin Tepsi Katalitik Temizleme Sistemi Standart Tepsi Tel Izgara 3D Pişirme Özelliği Ekran Kilidi Buharlı Temizleme Elektroturbo Fırın LED Aydınlatma Statik Fonksiyon

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.81 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 600 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 570 mm

Arçelik AFC 342 B Ankastre Fırın (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.